Vic Wilde a Alena Zavarzina: láska, která nemá hranice

Zdá se, že tento milostný příběh byl zkopírován z krásného filmu: od známosti po současnost. Dva slavní snowboardisté ​​z různých zemí změnili svůj vztah v pohádku, kterou fanoušci sportu nikdy nepřestávají obdivovat. Proto jsme se dnes, na Valentýna, rozhodli o tom promluvit.

„Romeo a Julie“ moderního snowboardingu: kdo jsou?

Alena Zavarzina (28 let): Ruský snowboardista.

Vystupuje v paralelním obrovském slalomu, paralelním slalomu a snowboardovém kříži. Je bronzovou medailistkou na olympijských hrách v roce 2014, mistrem světa v roce 2011, vítězkou etap světového poháru, medailistkou juniorských mistrovství světa ve snowboardingu a čestnou mistrovkou sportu v Rusku.

Vic Wilde (31): ruština snowboardista amerického původu.

Od roku 2014 - ctěný mistr sportu Ruska. Je dvojnásobným olympijským vítězem (jediný snowboardista, který získal dvě zlaté medaile na stejných hrách a jediný zástupce ruského národního snowboardového týmu v historii, který získal olympijské zlato), bronzový medailista z mistrovství světa 2013, ruský šampion z roku 2013 v paralelním obrovském slalomu a stříbrný medailista z amerického šampionátu. , medailista a vítěz etap severoamerického poháru, medailista etap světového poháru.

Jak to všechno začalo ?

Během sezóny 2010–2011 došlo k blízkému seznámení sportovců, zejména na mistrovství světa v Moskvě. Setkali se 5. března ráno, během Vikova výcviku na Vorobyových Gorych. Alena mu pomohla zvyknout si na svah, a to navzdory skutečnosti, že brzy na jaře začala snowboardistka rehabilitovat po zranění kolena, takže musela každý den chodit na kliniku na procedury. Zotavení bylo rychlé. Dívka nejen šla po ledě sama, bez berlí, ale riskovala svou kariéru a vycvičila svého milence. Pár samozřejmě neměl klasický vztah: žili v různých zemích a věnovali spoustu času tréninku. Sportovci se tedy pokusili něco vymyslet.

Není to romantický výlet

Když všechno teprve začínalo, Vic nabídl Aleně, aby šla k otci autem do Mexika. Byla to dlouhá cesta, šest tisíc mil autem. Ne každá dívka s tím může souhlasit a ne každý se odváží nabídnout takovou věc. Ale tento pár se nestará! Alena byla nadšená a přiznala, že o tom celý život snila. Můžeme říci, že tento konkrétní výlet se stal předzvěstí blížící se svatby.

Později, když bude rozhodnutí bylo rozhodnuto oženit se, Vic se začal učit rusky, aby to udělalAbychom lépe porozuměli rodině vaší nevěsty. Tvrdě pracoval, strávil šest hodin denně studiem a naučil se mnoho nových slov.

Provinční svatba

Svatba zamilovaných snowboardistů se konala v Alenině rodném městě Novosibirsku. Uskutečnilo se i tradiční pro Rusko výkupné nevěsty, které probíhalo podle všech pravidel. Vic zaplatil za svou nevěstu čokoládami Alyonka. Samotný svatební obřad byl také tradičně ruský, tj. V matričním úřadě u registrátora a příbuzných.

Bližší ke svému milovanému

Asi rok po svatbě získal Vik ruské občanství a od té doby úspěšně hraje za ruský národní tým. Zpočátku se sportovci společně přestěhovali do USA, do Viciny vlasti, ale již několik let žijí a trénují v Moskvě.

Vic a Alena se společně objevují na akcích, sportují a cestují společně. Nyní je ani vzdálenost nemůže oddělit. A my je obdivujeme, díváme se na ně a radujeme se z upřímné sportovní lásky!

Předchozí příspěvek Zasáhnout přímo na cíl. Osobní palebná linie Bjoerndalen a Domracheva
Další příspěvek Nejjednodušší je vzít to, nechat to a nikam nechodit. Všichni soupeři na to čekají