Vegan: Everyday Stories

Město usíná, běžci se probouzí: jaký byl Night Run - 2017

Noční běh spojil nejoddanější sportovce z různých částí Ruska a slavní lidé, kteří měli zájem o běh, na této akci nemohli chybět: herec Andrey Bocharov , mnohonásobný mistr světa, Evropy a Ruska v biatlonu Alexey Kobelev , zpěvák Vlad Topalov , televizní moderátorka Maria Komandnaya a zpěvačka Maria Kudryavtseva .

závodu se zúčastnilo 6000 lidí.

Vítězem Night Run se stal Igor Maksimov , který ujel 10 km za pouhých 29 minut a 27 sekund. Druhé místo obsadil Iskander Yadgarov s výsledkem 29,39. Na třetím místě skončil Dmitrij Safronov - 29,40.

Vzdálenost 10 km probíhala po nábřežích hlavního města z Lužnik do katedrály Krista Spasitele.

Julia Konyakina se stala druhým rokem nejrychlejší mezi dívkami v nočním běhu - trvalo jí 35 minut a 1 sekundu, než uběhla 10 km. Pro Julii je to zvláštní začátek - přesně před rokem získala nejen čestné první místo, ale před stovkami fanoušků přijala nabídku k sňatku. Druhá přišla do cíle Olga Tarantinova s výsledkem 35 minut a 40 sekund. Třetí místo obsadila Anna Khryascheva , její čas - 35,51.

Svěží noční město, kilometry uletěných a tisíce zářících lidí - tento závod nenechal nikoho lhostejným a již popáté potvrdil status nejromantičtějšího a nejočekávanějšího začátku sezóny.

Zjistěte více a nenechte si ujít závod příštího roku.

☞ KDO TO JE ☜ - Pennywise (TO)

Předchozí příspěvek Dívky v centru pozornosti: jak jsme vytvořili náš den v adidas BASEMOSCOW
Další příspěvek Šampion od dětství: jak vštípit dítěti lásku ke sportu?