How to breed Almond Pigeons

Barevná rasa: vzdálenost kontrastů

Trasa Barevného závodu 2017 prošla kolem olympijského areálu Lužniki podél Novoluzhnetsky Proyezd a Luzhnetskaya nábřeží.

Účastníci prošli 5 km čtyřmi barevnými zónami.

Jedná se o zábavný závod, kde jsou radostné emoce důležitější než cílový čas. Z tohoto důvodu nebyly měřeny výsledky účastníků. A cíl prvních tří mužů a prvních tří žen byl zaznamenán rozhodčími ručně, - vysvětlili organizátoři závodu.

Stanislav Mokin se stal vítězem Barevného závodu s výsledkem 14,35. Druhým byl Pavel Adyshkin -15,19. Třetí místo obsadil Sergej Konyakin - 15,22.

První z dívek, které dorazily do cíle, byla Yulia Konyakina s výsledkem 16,46. Druhou byla Alexandra Pavlyutenkova - 17,24. Třetí místo obsadila Olga Tarantinová - 17.35.

Velmi brzy budou běžci moci najít své fotografie v oficiální galerii. Abyste se svou účastí mohli snadno najít rámečky, budete muset zadat číslo, se kterým jste zadali start.

Fotografie: Georgy Nikanorov

Samotná akce se stala součástí série závodů organizátorů Promsvyazbank Moskevského maratonu.

Nejbližší závody, kterých se můžete zúčastnit:

Noční závod - 15. července
Další informace

Půlmaraton Lužniki - 13. srpna

Promsvyazbank Moskva Marathon - 22. září

How we met!

Předchozí příspěvek Halové triatlonové závody: Tým mistrovství získal první místo
Další příspěvek Evgeny Isakov: surfování v Rusku má velkou budoucnost