Arménský Bruce Lee. Kolikrát se mistr světa v tréninku posunul nahoru?

Sportovec Aharon Virabyan již zapsal své jméno do Guinnessovy knihy rekordů a nezastaví se nad svými úspěchy. Nejprve provedl 107 kliků na nerovných tyčích, poté zopakoval jedinečné klikání Bruce Lee na dvou prstech jedné ruky. Zástupce Arménie nyní zvítězil na mistrovství světa v street workoutu v Pskově.

Nejtěžší push-up: na světě je dělá jen málo lidí

Nové světové rekordy od cvičitelů z Ruska. Mysleli jste si, že můžete dělat kliky?

Šampionát se konal ve speciálně vybavené cvičební oblasti, kde se v roce 2018 konaly soutěže Workout games , realizované Ruskou workoutovou federací. Pskov hostí velké sportovní akce v rámci federálního projektu Sport - životní standard, který je zahrnut v národním projektu Demografie.

Soutěže se zúčastnili sportovci z 18 zemí, včetně Brazílie, Chile, Maroka a Norska. Aaron soutěžil v kategorii power workout a předvedl vynikající výsledky:

- kliky s dodatečnou hmotností 24 kg - 18 opakování,

- kliky na nerovné tyči s hmotností 32 kg - 38 opakování,

Dřepy 90 kg - 86 opakování.

Druhé místo na stupních vítězů obsadil Dmitry Lipanov , třetí skončil polský sportovec.

Lepší než Bruce Lee. Ruský sportovec překonal rekord legendy u zdí Kremlu.

Provedl stisknutí dvou prstů 55krát za minutu a nyní vstoupí do Guinnessovy knihy rekordů.

Jak se Aaronovi podaří porazit své soupeře a lámat rekordy?

Je to samozřejmě otázka dlouhé a vytrvalé přípravy, ale ne bez genetiky. Začal trénovat pod vlivem příběhů o svém dědečkovi - mistrovi světa ve vzpírání.

Ale sportovec sám věří, že je důležité pěstovat ducha válečníka. Jeho záznamy nejsou kvůli výdělku nebo slávě. Aaronovým cílem je upozornit na sebe, aby podpořil zdravý životní styl dnešních mladých lidí.

Předchozí příspěvek Úzký nebo široký úchop: jak vytáhnout vodorovnou tyč?
Další příspěvek Očekávání vs. realita. Proč nekoupit produkty online?