Inside the mind of a master procrastinator | Tim Urban

Dokončení s významem. Marathon Running Hearts

28. května se v Moskvě uskutečnil nejkrásnější a nejžhavější start maratonu Running Hearts, který byl organizován za podpory Nadace Naked Heart Foundation, Sberbank a Nike. Olympijští a paralympijští šampióni, sportovci speciálních olympiád, prezident a předseda představenstva Sberbank German Gref a samozřejmě zakladatelé závodu Natalya Vodianova a Polina Kitsenko .

Mluvíme různými jazyky a žijeme v různých městech, ale dnes všichni běžíme s významem pro ruské rodiny, které vychovávají děti se speciálními potřebami, “komentovala Natalia svůj profil na sociální síti .

Více než 9500 běžců se toho dne zúčastnilo virtuálního závodu po celém světě s aplikace N + RC, která zdvojnásobila počet účastníků charitativního maratonu. V důsledku digitálního závodu společnost Nike věnuje 4,7 milionu rublů Nadaci Naked Heart

Během závodu byli účastníci schopni překonat vzdálenosti 4230 metrů, 10 635 metrů a 21 100 metrů. Stoupání bylo: na kruh 4,2 km - 36 metrů, na kruh 10 km - 80 metrů, na kruh 21,1 km - 160 metrů.

Ve vzdálenosti 10 km v absolutním pořadí zvítězil Dmitrij Safonov který skončil s časem 32.00.14, mezi ženami nejlepší výsledek předvedla Irina Abysova - 42.04.00.

V klasifikaci 4,2 km jako vítězky ocel: Vyacheslav Sokolov (12,51,80) a Alina Romashova (14,43,83).

Mezi muži běželo 21,1 km nejrychleji Michail Kulkov s výsledkem 01: 08.34.20, nejrychlejší ze žen, Julia Konyakina překonala vzdálenost v 01: 18.12.13.

Ve vzdálenosti 10 km v pořadí mezi lidmi se zdravotním postižením nejlepší čas vykázali Alexey Bychenok - 27,23,92 (muži) a Natalia Kocherova - 32,03,46 (ženy).

Všichni výsledky jsou k dispozici odkazem .

Suspense: Wet Saturday - August Heat

Předchozí příspěvek Dva dny před létem. Proč nikdy není pozdě se dostat do formy?